Nové technologie iECHO pro řezání a výsek - pozvánka na Fespu

Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme na stánek A1-B80 našeho partnera iECHO ve dnech 23. - 26. května 2023 v rámci veletrhu reklamy, tisku, obalů a technologií FESPA global print EXPO. 

   

Vážení zákazníci,
srdečně Vás zveme na stánek A1-B80 našeho partnera iECHO ve dnech 23. - 26. května 2023 v rámci veletrhu reklamy, tisku, obalů a technologií FESPA global print EXPO.

 

Na stánku budou přítomni zástupci společnosti Bitcon, aby Vám představili stroje a technologie v oblasti řezání a výseku. Můžete se těšit na novinky v podobě vysokorychlostního, rotačního, výsekového stroje - MCT, multifunkční velkoformátový řezací stroj - SK II nebo 4 různé modely řezacího systému - PK. Dále budou k vidění LCT – laserový výsekový stroj, velkoformátové řezací  systémy - TK4S a BK4 nebo digitální výsekový stroj pro etikety – RK.       
 
 
PK je řezací systém umožňující efektivní automatizaci výroby. Nabízí možnost automatického nastavení od posunu materiálu na pracovní plochu až po řez a následný přesun zpracovaných výrobků do vykladače. 
 
 

 

Multifunkční automatický řezací systém, který nabízí nespočet možností využití v různých průmyslových odvětvích, a to k řezání, rýhování, perforaci či frézovaní. Díky možnosti rozložitelnosti konstrukce je stroj možné dopravit i do obtížně dostupných prostor.

SKII
 
Zatím nejnovější multifunkční automatický řezací systém, který je vybaven lineárními motory pro pohyb pracovních os. Díky tomu je oproti svým předchůdcům rychlejší, přesnější, a navíc vypadá skvěle.
 
 
BK4
 
Multifunkční automatický řezací systém s velmi odolnou pevnou konstrukcí 
 
 
MCT
 
 
Produkční výsekový stroj s automatickým nakladačem, s kapacitou až 1200 archů a rychlostí výseku až 5000 archů za hodinu. 

LCT

Rolový laserový řezací stroj který v rychlosti až 1500 mm/s může vyřezávat etikety, samolepky nebo třeba štítky výkonným 300W laserem a je vybaven systémem kontroly v reálném čase.

 

 

 
RK
 
Digitální řezací stroj pro výřez štítků či etiket, s rychlostí řezací hlavy
1,2 m/s a s přesností na 0.1 mm. Zároveň je stroj doplněn o funkci studené laminace, která probíhá v jednom sledu s řezáním.
 
VK
 
Formátovací řezací systém s funkcí automatické detekce značek. Může vyřezávat i měkké materiály do tloušťky až 1,5 mm a šíře 1700 mm. Jeho pracovní rychlost je až 22 m/h.
 
 
 
 
V případě zájmu naší asistence a prezentace produktů Vás žádáme o včasnou rezervaci termínu na naší emailové adrese obchod@bitcon.cz
 
S pozdravem kolektiv Bitcon