Home > Naše služby
 

Naše služby

Reklamace materiálů

Pro přijetí reklamace vadných materiálů je nutné vyplnit reklamační protokol a zaslat vzorky materiálů na adresu naší firmy. Reklamační protokol je ke stažení v této rubrice.

[více »]

Ceník dopravného platný od 1.9. 2018

 

Zásilky službou DPD

Od 1. 9. 2018 přepravujeme zásilky pomocí balíkové služby DPD. Objednávky přijaté do 11,00 hodin jsou expedovány ještě týž den. Pokud hodnota objednaného zboží přesáhne částku 8.000,- Kč bez DPH, neplatí kupující dopravné ani balné. Cena balného a dopravného činní 120,- Kč bez DPH na jednu fakturu, v případě dobírky 140,- Kč bez DPH. Bitcon spol. s r.o. nenese odpovědnost za nedodržení dodací lhůty tohoto přepravce.

 

Zásilky expresní službou po Praze

Objednávky přijaté do 15,00 hodin jsou expedovány ještě týž den. Náklady na dopravné a balné hradí kupující. Cena dopravy vychází z aktuálních ceníků dané expresní služby. Bitcon spol. s r.o. nenese odpovědnost za nedodržení dodací lhůty dané expresní služby.

Rychlejší vyřizování objednávek

 

Již delší čas existuje nový systém, který významně snížil dobu dodání. Prosíme objednávky posílejte v písemné podobě na e-mail: logistika@bitcon.cz , případné telefonické dotazy ohledně objednávek na tel. č. 251 095 410-12. Děkujeme.