Home > Naše služby
 

Naše služby

Ceny dopravného platné od 14. 3. 2022

 

Zásilky zasílané službou DPD

Od 14. 3. 2022 bude nově cena za dopravu účtována 165,- Kč bez DPH (bez ohledu na počet zasílaných balíků). Při odběru zboží, kdy jeho hodnota přesáhne částku 8000,- Kč bez DPH, Vám i nadále bude námi poskytována doprava zdarma.

Objednávky přijaté do 12.00 hodin, kdy objednávané zboží je skladem, expedujeme  ještě týž den. Doručení zásilky spedicí  je obvykle do druhého pracovního dne. Bitcon spol. s r.o. nenese odpovědnost za nedodržení dodací lhůty přepravcem.

Zboží zasílané na dobírku  bude  i nadále zpoplatněno částkou 30,- Kč bez DPH.

 

Zásilky expresní službou po Praze

Objednávky přijaté do 15,00 hodin jsou expedovány ještě týž den. Náklady na dopravné a balné hradí kupující. Cena dopravy vychází z aktuálních ceníků dané expresní služby. Bitcon spol. s r.o. nenese odpovědnost za nedodržení dodací lhůty dané expresní služby.

Záruční a pozáruční servis

Technická a servisní podpora všech prodávaných technologií je pro nás samozřejmostí. Na trhu signmakingu působíme více jak 25 let a tomu odpovídají zkušenosti a znalosti našich techniků i sklad náhradních dílů, díky kterému jsme schopni rychle reagovat při odstranění poruchy na zařízeních v rámci záručních i pozáručních oprav. Naši servisní technici prochází pravidelnými povinnými certifikacemi a školením firmy Roland DG a Graphtec. 
[více »]

Reklamace materiálů

Pro přijetí reklamace vadných materiálů je nutné vyplnit reklamační protokol a zaslat vzorky materiálů na adresu naší firmy. Reklamační protokol je ke stažení v této rubrice.

[více »]

Rychlejší vyřizování objednávek

 

Již delší čas existuje nový systém, který významně snížil dobu dodání. Prosíme objednávky posílejte v písemné podobě na e-mail: logistika@bitcon.cz , případné telefonické dotazy ohledně objednávek na tel. č. 251 095 410-12. Děkujeme.