Home > Aktuality
 

Aktuality

Nové technologie iECHO pro řezání a výsek - pozvánka na Fespu

Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme na stánek A1-B80 našeho partnera iECHO ve dnech 23. - 26. května 2023 v rámci veletrhu reklamy, tisku, obalů a technologií FESPA global print EXPO. 

[více »]

FESPA - pozvánka na stánek Xenons (Yilijet)

Vážení zákazníci, zveme Vás na FESPA Global print Expo 2023, který se koná ve dnech 23.-26.5.2023 v Mnichově. Veletrhu se budeme aktivně účastnit na stáncích našich partnerů. Firma Xenons bude své produkty vystavovat na dvou stáncích.

[více »]

OPENHOUSE - nové tiskárny Roland ve čtvrtek 4. 5. 2023

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali na další tématický OPENHOUSE v termínu 4.5.2023. Tentokrát Vám představíme nové produkty od prémiového japonského výrobce Roland, včetně horké novinky kombinované UV tiskárny UG-641.

[více »]

Nové UV tiskárny Roland - tisk a řez

Nízká pořizovací cena v kombinaci s levnými inkousty - Roland DG přichází s novou řadou ekonomicky výhodných tiskáren DGXPRESS, které nabízí zajímavé pořizovací i provozní náklady, ale stále je kladen důraz na kvalitu a rychlost. Nyní Vám přinášíme dva nové kombinované (tisk/řez) stroje z této modelové řady. [více »]
Termotransferový lis SEFA DUPLEX PRO

Termotransferový lis SEFA DUPLEX PRO

Představujeme Vám oblíbený pneumatický lis SEFA DUPLEX PRO.

[více »]
Nové TrueVIS tiskárny značky Roland

Nové TrueVIS tiskárny značky Roland

Značka Roland přichází s novými TrueVIS tiskárnami ...

[více »]

DTF tiskové řešení - prezentace

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali na akci OPENHOUSE - DTF, která se bude konat 22.–23. 2. 2023 v showroomu naší společnosti, kde Vám chceme představit technologii Direct To Foil a ukázat kompletní řešení výroby od přípravy dat přes tisk, dokončovací zpracování až po hotové produkty.

[více »]

Otevírací doba na konci prosince

Vážení zákazníci, ve dnech 24. 12. 2022 - 1. 1. 2023 bude firma uzavřena, pro urgentní případy jsme Vám k dispozici na mobilních telefonech. Poslední objednávky pro zaslání spediční službou přijímáme ve čtvrtek 22. 12. 2022 do 13 hod. V pátek 23.12. 2022 jsou možné pouze osobní odběry do 12:30 hod. 

[více »]

Pozvánka na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně

Bitcon tímto zve všechny zájemce na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna ve dnech 4. - 7. 10. 2022 na svůj stánek č. 086 v pavilonu P. [více »]

Zvýšení cen materiálů Mactac

Vážení zákazníci, z důvodu opětovného zvýšení nákupních cen dodavatelem materiálů Mactac, jsme nuceni toto navýšení promítnout i do našich prodejních cen. Prodejní ceny materiálů značky Mactac budou zvýšeny o 4% a to s platností od 1.10.2022.

[více »]

Nové Roland TrueVIS tiskárny

Značka Roland přichází s novou generací kombinovaných tiskáren Roland TrueVIS SG3/VG3, která nabízí dokonalý přehled o stavu stroje a pracovních úloh. Kombinace tisku a řezu šetří čas a prostor a spolu s různými barevnými konfiguracemi včetně oranžové, zelené, light barev a bílé barvy otevírá dveře k dalším možnostem podnikání.

[více »]

Otevírací doba v týdnu od 4. 7. do 8. 7. 2022

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že v pondělí dne 4. 7. 2022 bude firma mimořádně uzavřena, ve dnech 5.-6. 7. máme zavřeno vzhledem ke státním svátkům, od čtvrtka 7. 7. 2022 již fungujeme v rámci standardního provozu. S pozdravem kolektiv Bitcon

Pozvánka na veletrh Reklama Polygraf

Vážení zákazníci, společnost Bitcon se zúčastní veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2022 na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA ve dnech 3. 5.–5. 5. 2022. Na stánku budeme prezentovat tiskové stroje Roland, Xenons a řezací technologie iEcho a Graphtec. Samozřejmostí bude i představení materiálů pro signmaking.

[více »]

Workshop "Nažehlovací fólie"

Vážení zákazníci, po delší době jsme pro Vás opět zorganizovali workshop „Nažehlovací fólie“, který se bude konat v našem showroomu v termínu středa 6. 4. 2022. Na workshopu Vám představíme novinky od našich dodavatelů Chemica a Novaflex.

[více »]

Změna prodejních cen od 1. 2. 2022

Vážení zákazníci, z důvodu celosvětové situace v nedostatku surovin a růstu cen dopravy jsme nuceni upravit u vybraných produktů prodejní ceny.

[více »]

Otevírací doba na konci prosince

Vážení zákazníci, ve dnech 24. 12. - 2. 1. 2022 bude firma uzavřena, pro urgentní případy jsme Vám k dispozici na mobilních telefonech. Poslední objednávky pro zaslání spediční službou přijímáme ve středu 22. 12. 2021 do 13 hod. Ve čtvrtek 23.12. 2021 jsou možné pouze osobní odběry do 13 hod. 

[více »]

VersaUV tiskárna Roland LEC2

Využijte svůj potenciál a odlište se kvalitou novinka - nejnovější model tisk a řez z nabídky rolových UV tiskáren značky 

[více »]

Pozvánka na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně

Vážení zákazníci, společnost Bitcon se zúčastní Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně ve dnech 8. - 12. 11. 2021. Zveme Vás tímto k návštěvě na našem stánku číslo 26 v pavilonu V.

[více »]

Zlatý a stříbrný vynil Print & Cut se zrcadlovým efektem

Představujeme Vám zlatý a stříbrný lesklý tiskový kalandrovaný polymerický vynil s metalickou PET úpravou. Tento materiál poskytuje na obou stranách výrobku úchvatný „zrcadlový“ vzhled, který přitahuje pozornost.

[více »]

OPEN-HOUSE BITCON - září 21

Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme na Dny otevřených dveří do našeho showroomu, v rámci kterých Vám představíme nové technologie z oblasti UV tiskáren, automatických řezacích a frézovacích systémů. 

[více »]

Chceme Vám být nablízku...

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že jsme plně obnovili návštěvy našich obchodních zástupců. Dodržujeme všechna bezpečnostní a hygienická opatření, v rámci kterých se také pravidelně testujeme.

[více »]

Nažehlovací fólie s 3D efektem

Vážení zákazníci, jsme zpět s další nažehlovací fólií. Nyní Vám nabízíme 3D fólie, které jsou velmi zajímavé pro vytváření ojedinělých motivů. 

[více »]
Produkční UV flatbed tiskárna Roland IU-1000F

Produkční UV flatbed tiskárna Roland IU-1000F

Velkoformátová UV flatbed tiskárna Roland UV-LED IU-1000F je navržena pro silné zatížení při výrobě přímého tisku. Vyniká rychlostí, přesnou reprodukci barev a kvalitním tiskem, které vaši zákazníci často požadují.

[více »]

Nažehlovací fólie PATCH TWILL jako "výšivka"

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na „nažehlovačky“ PATCH-TWILL, s kterými lze vytvářet skvělá loga, která vypadají jako výšivka. PATCH-TWILL je materiál složený z polyesterových keprových tkanin a kopolyesterového lepidla.

[více »]
Novinky v nabídce UV tiskáren Roland

Novinky v nabídce UV tiskáren Roland

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám zaslat informace k novinkám v nabídce UV tiskáren značky Roland, která přichází s dvěma novými řadami tiskáren, kde platí: volitelná konfigurace barev s bílou, lakem a primerem možnost tisku lesklého a matného laku, včetně textur.

[více »]