Home > Aktuality
 

Aktuality

OPEN-HOUSE BITCON - září 21

Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme na Dny otevřených dveří do našeho showroomu, v rámci kterých Vám představíme nové technologie z oblasti UV tiskáren, automatických řezacích a frézovacích systémů. 

[více »]

Chceme Vám být nablízku...

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat, že jsme plně obnovili návštěvy našich obchodních zástupců. Dodržujeme všechna bezpečnostní a hygienická opatření, v rámci kterých se také pravidelně testujeme.

[více »]

Nažehlovací fólie s 3D efektem

Vážení zákazníci, jsme zpět s další nažehlovací fólií. Nyní Vám nabízíme 3D fólie, které jsou velmi zajímavé pro vytváření ojedinělých motivů. 

[více »]
Produkční UV flatbed tiskárna Roland IU-1000F

Produkční UV flatbed tiskárna Roland IU-1000F

Velkoformátová UV flatbed tiskárna Roland UV-LED IU-1000F je navržena pro silné zatížení při výrobě přímého tisku. Vyniká rychlostí, přesnou reprodukci barev a kvalitním tiskem, které vaši zákazníci často požadují.

[více »]

Nažehlovací fólie PATCH TWILL jako "výšivka"

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili na „nažehlovačky“ PATCH-TWILL, s kterými lze vytvářet skvělá loga, která vypadají jako výšivka. PATCH-TWILL je materiál složený z polyesterových keprových tkanin a kopolyesterového lepidla.

[více »]
Novinky v nabídce UV tiskáren Roland

Novinky v nabídce UV tiskáren Roland

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám zaslat informace k novinkám v nabídce UV tiskáren značky Roland, která přichází s dvěma novými řadami tiskáren, kde platí: volitelná konfigurace barev s bílou, lakem a primerem možnost tisku lesklého a matného laku, včetně textur.

[více »]

Krásné vánoční svátky a štastný nový rok!

Vážení zákazníci, letošní rok nám přinesl nové zkušenosti a ukázal nám, že věci, které považujeme za stabilní, takové být ve skutečnosti nemusí. Pevně věříme, že se příští rok situace uklidní a vše se zpět vrátí do normálu. [více »]

Otevírací doba na konci prosince

Vážení zákazníci, ve dnech 24. 12. 2020- 1. 1. 2021 bude firma uzavřena, pro urgentní případy jsme Vám k dispozici na mobilních telefonech.  

[více »]

Novinky z dotačního světa na měsíc prosinec

Dobrý den, zasíláme vám aktuální výzvy, na které můžete čerpat dotaci ve výši až 50 %. Podporu můžete využít zejména, pokud řešíte energetické úspory, pořízení nových informačních technologií a hardwaru nebo chcete investovat do technologií automatizace a digitalizace výroby a skladování.

[více »]

Aktuální informace o dodávkách

Vážení zákazníci, chceme Vás ujistit, že Vaše objednávky expedujeme z našeho skladu co nejrychleji tak, jak jste zvyklí. Ale vzhledem k momentálnímu extrémnímu vytížení přepravních společností může docházet ke zpoždění v doručení zásilek.

[více »]

BLACK FRIDAY

ŘEZACÍ PLOTRY Řezací plotr Roland Camm GR-540/640 profesionální produkční třída rychlost řezu až 1485mm/s [více »]

Stále FUNGUJEME...

Vážení zákazníci, i přes stávající opatření se snažíme při dodržování bezpečnostních opatření fungovat... [více »]

Nové automatické řezací systémy iECHO

Bitcon na začátku tohoto roku navázal spolupráci s výrobcem automatických řezacích systémů iECHO. Naši technici prošli školením přímo u výrobce a jsou tedy schopni poskytovat záruční i pozáruční servis.

[více »]

Nové stroje v našem showroomu

Během omezení předchozích měsíců jsme nelenili a zvětšili jsme pro Vás plochu našeho showroomu. Tu jsme zaplnili novými technologiemi, které Vám v brzké době rádi předvedeme. O nadcházejících předváděcích akcích Vás budeme pravidelně informovat.

[více »]

Nové nažehlovací fólie PATCH TWILL

... nová nažehlovací fólie PATCH-TWILL, se kterou lze vytvářet skvělá loga, vypadající jako výšivka.

[více »]

Nastartujme Česko....

.... podpořme rozebíhající se ekonomiku a pojďme spolu NASTARTOVAT ČESKO. Společně s našimi nažehlovacími fóliemi můžete zákazníkům nabídnout vlastní design triček, dresů či pracovních oděvů.

[více »]

WALLY NANO-DOT film

Rozjíždíme ekonomiku … možná hledáte materiál, který se Vám dnešní době bude snadno aplikovat na širokou škálu povrchů, jako je například sklo, nábytek nebo stěna a můžete ho pak snadno odlepit a přemístit na jiné místo? Ano takový materiál existuje a máme ho skladem… SIFG-7500 ...

[více »]

Anti-COVID laminační film

ANTI-covidový laminační film LUV 7036 Antigraffiti pro ochranu povrchů před fyzickým i chemickým opotřebením. 

[více »]

Anti-COVID podlahový vinyl s laminací 2v1

Vážení zákazníci, i v této nelehké době jsme Vám k dispozici a snažíme se přinášet Vám informace a nápady, které můžete uplatnit ve své práci. Aktuálně Vám představujeme PODLAHOVÝ VINYL S LAMINACÍ 2v1 

[více »]

Mimořádné opatření - osobní odběry pouze po předchozí domluvě

Vážení obchodní partneři, dovolte nám, abychom Vás informovali, že od pondělí 16. 3. 2020 bude osobní odběr možný pouze po předchozím telefonickém nebo písemném objednání s uvedením termínu vyzvednutí tak, aby Vaše zboží bylo pro výdej předem připraveno a mohlo být předáno v co nejkratší době. [více »]

Workshop UV technologie XENONS

.... zveme Vás na workshop zaměřený na tisk UV LED technologiemi, který se koná 20. 2. 2020 v sídle naší firmy. 

[více »]

Workshop - řezání a výroba POS/POP: krabičky, skládačky...

4. 12. 2019 se koná workshop zaměřený na speciální dokončovací technologie, které Vám pomohou s  výrobou celé řady POS/POP materiálů, jako jsou krabičky, skládačky, vstupenky, desky apod. 

[více »]
Pozvánka na konferenci v rámci Dne signmakingu Brno

Nažehlovačky z Bitconu - 1. část

Dnes Vám představíme „ nažehlovačky“ PATCH-TWILL a WEED-EX.

[více »]

Workshop "Nažehlování a možnosti potisku textilu"

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA - již pouze v termínu 10. 9. 2019 !!!

[více »]