FESPA - pozvánka na stánek Xenons (Yilijet)

Vážení zákazníci, zveme Vás na FESPA Global print Expo 2023, který se koná ve dnech 23.-26.5.2023 v Mnichově. Veletrhu se budeme aktivně účastnit na stáncích našich partnerů. Firma Xenons bude své produkty vystavovat na dvou stáncích.

  

Vážení zákazníci,
zveme Vás na FESPA Global print Expo 2023, který se koná ve dnech 23.-26.5.2023 v Mnichově. Veletrhu se budeme aktivně účastnit na stáncích našich partnerů.
 
Firma Xenons bude své produkty vystavovat na dvou stáncích. Na prvním stánku Xenons (Yilijet)v hale A1 (A1-C81) budou prezentovány tyto technologie:
 

Produkční UV flatbed tiskárna určená pro náročné klienty s vysokými požadavky na rychlost, kvalitu tisku a kryvost bílé barvy.
Pracovní plocha 320 x 220 cm s vakuovou fixací materiálu rozdělenou na zóny.
 
 
XJ2000UV
 
Multifunkční UV LED hybridní tiskárna Xenons s automatickým systémem Take up & Feeding, včetně předního i zadního přídavného stolu. Rychlost tisku až 110 m2/h.
Tiskárna může být osazena až 9 tiskovými hlavami ve 3 řadách.
X3e 640 UV
 
Tiskárna Xenons UV LED Roll to Roll 160 cm pracovní šíře. UV tiskárna s vynikajícím výkonem, kvalitou tisku a nízkými pořizovacími náklady. Rychlost tisku až 36 m2/h.
 
 
X6090 Pro
 
Multifunkční maloformátová UV flatbed tiskárna s tiskovými hlavami Epson I3200. Stabilní a robustní stroj, umožňující potisk široké škály materiálů a předmětů až do výšky 180 mm, včetně bílé barvy a laku. Pracovní plocha 600 x 900 mm.
 
 
 
 
Multifunkční maloformátová UV flatbed tiskárna včetně 3x EPSON XP600 hlava. Cenově nejdostupnější tiskárna s rotační jednotkou umožňující potisk široké škály materiálů a předmětů až do výšky 180 mm, včetně bílé barvy a laku. Pracovní plocha 600 x 900 mm.
 
 
 
Na druhém stánku Xenons (Yilijet) v hale B1 (B1-A80) zaměřeném především na textil budou prezentovány tyto technologie:
 
S8000Pro
 
18hlavá sublimační tiskárna – novinka pro Evropu. Vysokorychlostní digitální textilní tiskárna XENONS Coltex pro sublimační potisk. Nabízí vysokou rychlost a kvalitu tisku. Součástí je systém pro jumbo role.
S1800
 
32 hlav, vysokorychlostní tiskárna vhodná pro potisk kartonu a lepenky. Tisková šíře 1800mm. Pohodlné a rychlé ovládání. Umožňuje vysokou efektivitu a flexibilitu Vaší produkce. Vysokorychlostní tiskový stroj ONE PASS využívá technologii čtyřbarevného inkoustového tisku.
 
Tiskárna DTF (Direct To Foil) nabízí univerzální řešení potisku textilu, bez nutnosti náročné separace a přípravy textilu před aplikací. Tiskárna nanese barvu na speciální DTF folii o šíři 60 cm. Součástí je dokončovací jednotka k nanesení a zafixování lepidla. Grafika se následně aplikuje za pomoci lisu.
 
 
 
V případě zájmu naší asistence a prezentace produktů Vás žádáme o včasnou rezervaci termínu na naší emailové adrese obchod@bitcon.cz
 
S pozdravem kolektiv Bitcon