Reklama Polygraf - nový BELT na našem stánku

Reklama Polygraf - nový BELT na našem stánku

...pozvánka a čestná vstupenka na veletrh Reklama Polygraf, 29. 5. - 31. 5. 2018 v Praze Letňanech...

 

Vážení zákazníci,

zveme Vás tímto na náš stánek č. C07 v hale 4 ve dnech 29. – 31. 5.  2018 v rámci konání mezinárodního veletrhu reklamy, médií a polygrafie  REKLAMA POLYGRAF. 

V nabídce UV technologií značky Roland Vám předvedeme průřez celou škálou UV tiskáren, od stolních tiskáren z řady LEF pro potisk reklamních předmětů či průmyslových dílů a prototypů, přes hybridní tiskárnu pro potisk rolových i deskových materiálů LEJ-640 a konečně zástupce nové řady Versa UV – S Series, unikátní belt tiskárnu s posuvným pásem upro univerzální řešení UV potisku, která nabízí možnost potisku až 200mm vysokých předmětů s váhou 100kg/m2.

Na našem stánku se dále zaměříme na oblast sublimace, kde Vám dále ukážeme různé možnosti sublimačních řešení, od tradiční aplikace na textil až po aplikace na pevné materiály. Náš sublimační „ostrůvek“  Vás aspoň na chvíli odvede od starostí běžného života a navodí dovolenkový relax.

Nabídku technologií samozřejmě doplní řezací plotry Graphtec, včetně novinky deskového řezacího plotru FCX-2000,  laminátory Olepo a termotransferové lisy.

Přijďte načerpat nové myšlenky nad šálkem dobré kávy, jste srdečně zváni.

Kolektiv bitcon

 

odkaz na získání čestné vstupenky v rámci veletrhu REKLAMA POLYGRAF

http://reklama-fair.cz/vystavovatel/voucher?v=c32013178278c7af79f4735c6cdcc706

 

 

 

Reklama Polygraf - nový BELT na našem stánku  

Reklama Polygraf - nový BELT na našem stánku