Pozvánka na veletrh FESPA

Vážení zákazníci, zveme Vás srdečně na mezinárodní veletrh digitálního tisku FESPA, který se koná od 19. do 22. března 2024 v Amsterdamu. V prostorách výstaviště RAI pro Vás budou vystaveny novinky i stávající produkty od našich partnerů.

Vážení zákazníci,

 
zveme Vás srdečně na mezinárodní veletrh digitálního tisku FESPA, který se koná od 19. do 22. března 2024 v Amsterdamu.
V prostorách výstaviště RAI pro Vás budou vystaveny novinky i stávající produkty od našich partnerů.
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 


 
V minulém roce oznámil jeden z nejznámějších výrobců ecosolventních a UV LED tiskových strojů Roland DG několik novinek a v tomto trendu pokračuje dál. Na stánku A10 v hale 1 se můžete těšit nejen na tradiční kombinované stroje tisk & řez, ale i na nové velkoformátové i maloformátové tiskárny včetně nového modelu DTF.
 

 
 

 
 
 
Na stánku G70 v hale 5 společnosti Xenons uvidíte například UV LED flatbed i hybridní technologii potisku materiálů až do šířky 3,2 m a chybět nebude ani produkční DTF řešení a další tiskové techniky.
 

 
 


 
Řezací a frézovací systémy iEcho budou k vidění taktéž v hale 5, kde Vám na stánku G80 předvedeme nejen ověřené modely, ale i nové možnosti produkčního dokončovacího zpracování.
  
V případě vážného zájmu o návštěvu veletrhu a předvedení technologií nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese: obchod@bitcon.cz nebo na telefonním čísle našeho obchodního manažera Vojtěcha Řehoře, tel.: 608 908 099, a domluvit si osobní setkání přímo s námi na stánku našich dodavatelů.

Budeme se na Vás těšit


Kolektiv Bitcon