Hlavní strana > Technologie > Velkoformátové tiskárny > Kombinované tiskárny
 

Technologie > Velkoformátové tiskárny > Kombinované tiskárny

Kombinované tiskárny

Tisk a řez v jednom stroji

Roland DG vyvíjí již od roku 1995 kombinované tiskárny a celosvětové bylo prodáno již přes 73.000 kusů. Technologie se samozřejmě neustále zdokonaluje. Tisk a řez v jednom stroji Vám nabízí velkou flexibilitu práce. Už jen to, že večer můžete pustit zakázku a ráno je vše vytištěné a ořezané. Zakázku je možné rozdělit na jednotlivé úseky, které tiskárna postupně vytiskne, ořeže a odřízne. Šetří tím Váš, který můžete věnovat jiné práci. A jak se říká, čas jsou peníze.

 

 
Kombinovaná tiskárna TrueVIS SG-540 / SG -300
Kombinovaná tiskárna TrueVIS  VG2-640 / VG2-540
Kombinovaná tiskárna VersaCamm SP-300i / SP-540i
Kombinovaná tiskárna VersaCAMM VS-i: VS-640i/540i/300i

Kombinovaná tiskárna TrueVIS SG-540 / SG -300

Skutečná kvalita a hodnota Navržením nové řady TrueVIS SG Serie SG-540 (1371 mm) a SG-300 (762 mm) uvedla firma Roland DG na trh svoji vyhlášenou kvalitu, spolehlivost a funkce řezu a to za vyjímečnou cenu. TrueVIS SG obsahuje uživatelsky přívětivé nové funkce pro optimalizaci produkce velkoformátového tisku.

Kombinovaná tiskárna TrueVIS VG2-640 / VG2-540

Kompletní změna u Roland DG – nová řada tiskáren TrueVIS VG Series U nové série kombinovaných tiskáren TruVIS VG neudělal výrobce Roland DG jen pár drobných úprav, ale kompletně změnil takřka všechno. Začíná to použitím zcela nových tiskových hlav Roland DG FlexFire, které efektivněji vytvářejí nádherné výtisky.

Kombinovaná tiskárna VersaCamm SP-300i / SP-540i

Tiskárny Roland SP-300i/540i kombinují vynikající kvalitu tisku a precizní řez v pracovních šířkách 76cm případně 137 cm. Škála možných aplikací je velmi široká a vstupní cena strojů poměrně nízká. Proto je stroj velmi vhodný pro začínající nebo firmy se středním množstvím tisku.

Kombinovaná tiskárna VersaCAMM VS-i: VS-640i/540i/300i

VersaCAMM, celosvětově nejprodávanější velkoformátová print&cut tiskárna, byla ještě vylepšena, aby splnila veškeré potřeby profesionálních výrobců reklamy. Univerzální VersaCAMM VS-i série využívá novou řadu ecosolventního inkoustu ECO-SOL Max2, který je k dispozici v barvách CMYKLcLm, bílé, metalické a lehké černé.

Kombinovaná tiskárna Soljet Pro 4 XR-640 - tisk a řez
Kombinovaná tiskárna VersaSTUDIO BN-20

Kombinovaná tiskárna Soljet Pro 4 XR-640 - tisk a řez

PRO4 XR-640 je nejnovější vlajková loď kombinovaných tiskáren  SOLJET.
Již přes dvacet let jsou  tiskárny Roland SOLJET PRO proslulé kvalitním  inženýrstvím, spolehlivým výkonem  a bezkonkurenční všestranností. Nyný nabízí ještě lepší produktivitu, fotorealistické zobrazování, integrovaný řez a nové speciální inkousty pro prémiové povrchové úpravy a efekty. XR-640 převádí běžný tisk na umělecké dílo.

Kombinovaná tiskárna VersaSTUDIO BN-20

Stolní tiskárna kombinující tisk a řez, s možností použití metalického nebo bílého inkoustu.

RegistracePřihlášení
 
 
Ztráta hesla
 
 


Katalog produktů