MPX-90

MPX-90

Stolní foto-gravírovací stroj pro přenos motivu na zlato, stříbro, platinu, mosaz, měď, hliník, nebo nerezovou ocel. Stroj přenese fotografie a texty stejně snadno jako tiskárna potiskne papír. Pro označování i do nerovných povrchů používá hlavu s diamantovým hrotem, který při vysoké rychlosti vytváří precizní fotky, loga a textové nápisy. MPX-90 je také vhodný pro průmyslové aplikace, např. pro výrobu typových štítků.

 
 

HLAVNÍ RYSY

  • Údery do kovových povrchů pomocí diamantového hrotu vytváří fotografie, ilustrace a text.
  • Tisk vyťukáváním na širokou škálu materiálů, včetně zlata, stříbra, mosazi, mědi, platiny, hliníku, železa, nerez oceli, titanu, niklu, akrylu, stejně jako na povrchy již vyrobených předmětů, apod.
  • Pracovní plocha 80 mm x 80 mm, ale do stroje lze vložit předměty až o velikosti 100 mm (šířka) x 200 mm (délka) x 40 mm (tloušťka).
  • Součástí stroje speciální podložka pro přichycení plochých předmětů a svěrák s vystředěním pro větší předměty
  • Stroj neodebírá žádný materiál, poskytuje čistý provoz, bez zápachu a špon. Denní údržba není nutná.
  • Součástí jsou také jednoduché, ale praktické ovládací softwary: METAZAStudio a Dr. Engrave software. Není zapotřebí žádných zvláštních školení nebo speciálních dovedností.
Jedinečný způsob, jak tisknout do kovů a plastů
MPX-90 používá trvanlivý diamantový hrot. Tento hrot je ideální pro tisk na tvrdší kovy včetně železa, titanu, nerezové oceli, zlata a stříbra. Tvrdost HV materiálu musí být 200 nebo méně. Některé materiály nelze potisknou. Nutný je test materiálu před výrobou. Můžete využít stroj i pro tisk na plasty s podobnou tvrdostí jako je akrylát.
MPX-90 tiskne úderem do materiálu. To znamená, že text nebo obrázek je vytlačen do předmětu bez odebrání cenného materiálu. Vzhledem k tomu, že MPX-90 neprodukuje prach, nemusíte denně čistit.

Velké, malé, ploché, křivé ...
Pracovní plocha je 80 do 80 mm (tloušťka: 40mm), ale pracovní stůl je vyvinut na zatížení objektů téměř jakékoliv délky. Kromě toho je stroj dodáván se svěrákem pro uchycení pera a jiných zakřivených nebo plochých předmětů.
Tisk ve vysoké rychlosti s neuvěřitelnou přesností
MPX-90 je rychlý a přesný. Stroj je dokonce 2,5 krát rychlejší než jeho předchůdce. Navíc si můžete vybrat ze čtyř tiskových režimů: textový režim, foto režim, režim s vysokou hustotou a vektorový režim. Vybrání správného režimu pro každou tiskovou úlohu je důležité pro dosažení perfektních výsledků.
METAZAStudio – jednoduše ovládaný návrhový software v ceně
MPX-90 nabízí kompletní řešení včetně všeho potřebného pro spuštění a udržení úspěšného podnikání. Do softwaru METAZAStudio lze importovat, kresby a fotografie z různých zdrojů včetně digitální kamery, mobilních telefonů ve formátech JPG nebo BMP nebo vektorové soubory Adobe AI a EPS*. METAZAStudio podporuje širokou škálu TrueType fontů a umožňuje uživatelům zalamovat text, okolo klenutou linkou nebo vlastní konturou. Pomocí softwaru můžete také vytvořit čárové fonty.
METAZAStudio je kompatibilní s Windows ® 7 Professional (64bit/32bit), Windows Vista ® (32bit) a Windows ® 2000/XP.
* Export z Adobe Illustratoru verze 7 a 8.
Dr. ENGRAVE - software pro variabilní datové aplikace v ceně
MPX-90 se dodává i se softwarem Dr. ENGRAVE. Tento software umožňuje importovat databázové soubory z Excelu ve formátu CSV a text ve formátu pro variabilní datové aplikace. Se sekvenční numerickou funkcí vytváření jednoduše na štítky sériová čísla.
Dr. ENGRAVE je kompatibilní s Windows ® 7 Professional (64bit/32bit), Windows Vista ® (32bit) a Windows ® 2000/XP.
 

Technická specifikace:

-          Pracovní plocha: 80 mm x 80 mm
-          Použitelný materiál: zlato, stříbro, mosaz, platina, měď, hliník, železo, nerez ocel, atd. (tvrdosti podle Vickerse [HV] - musí být 200 nebo méně.)
-          Maximální velikost předmětu: 100 mm (šířka) x 200 mm (délka) x 40 mm (tloušťka), nebo 200 mm (šířka) x 100 mm (délka) x 40 mm (tloušťka)
-          Rozlišení: 529 dpi (vysoké rozlišení), 353 dpi (foto), 265 dpi (Text), 1058 dpi (vektor)
-          Tisk: jednosměrně nebo obousměrně (volitelný s Windows ovladače)
-          Rychlost tisku: 50 mm / sec (Foto), 33 mm / sec (s vysokým rozlišením / Text), 24 mm / sec (vektor)
-          Připojení: USB (kompatibilní s Universal Serial Bus specifikace Revize 1, 1)
-          Požadavky na napájení: adaptér: AC 100V až 240V ± 10% 50/60 Hz, stroj: DC19V 1.6A
-          Akustická hladina hluku: pod 70 dB (A)
-          Příkon: 24W
-          Teplota prostředí: 10 až 30° C, vlhkost: 35 až 80% (bez kondenzace )
-          Rozměry: 286 mm (š) x 383 mm (h) x 308 mm (v)
-          Váha: 10.8 kg
-          V dodávce stroje: síťový adaptér, napájecí kabel, čepičky, svěrák, lepicí podložka, testovací matriál, USB kabel, Roland software CD-ROM a uživatelský manuál.
 

Potisknuté předměty Potisknuté předměty
Potisknuté předměty
Možnosti potisku na jednotlivých předmětech Možnosti potisku na jednotlivých předmětech
Možnosti potisku na jednotlivých předmětech
Štítky Štítky
Štítky
Svatební dárek Svatební dárek
Svatební dárek
RegistracePřihlášení
 
 
Ztráta hesla
 
 


Katalog produktů