Gravírka EGX-30A

EGX-30A

EGX-30A je cenově dostupný plošný gravírovací stroj, se kterým můžete pracovat bez předchozích zkušeností a znalostí z oblasti gravírování. Perfektně zapadne do vybavení Vaší společnosti nebo obchodu pokud potřebuje snadno, rychle a levně vyrobit štítky, jmenovky, dárky, různé ceny nebo originální šablony pro aplikaci štrasových kamenů.

 
 

Hlavní rysy:

  • Stolní gravírovací stroj k výrobě štítků, jmenovek, dárků, pohárů nebo šablon pro štrasové kameny
  • Zpracuje plasty (ABS, akryl, PC atd.) a omezeně mosaz a hliník
  • Pracovní prostor: 305mm (x) x 205mm (y); maximální tloušťka materiálu 5mm (z)
  • Rychlost gravírování a hřídele lze snadno nastavit z předního panelu
  • Připojení přes USB
  • Součástí ovládací software Roland Dr. Engrave
 
Popis
1. Vyrobte toto všechno
                V EGX-30A je opravdu univerzální stroj. Vyrobí bezpečnostní tabulky, reklamní štítky, popisky nebo jmenovky. Vyrobí také širokou škálu personalizovaných dárků a cen.
                Jednou z nejžhavějších nových aplikací je vlastní aplikace štrasových kamínků na textil. Přístroj pracuje hladce s volitelným softwarem Roland R-WearStudio, kde rychle a snadno vyrobíte pro tuto technologii šablonu. Zvlášť v případech když je motiv složitý nebo v kombinaci s nažehlovacími fóliemi dokáže přesně vytvářet složité vzory.
2. Snadné ovládání
EGX-30A umožňuje snadné gravírování a rytí. Stačí použít software Dr. Engrave, který je určen pro návrhy štítků, jmenovek nebo plaket a který přesně vygeneruje cestu gravírování nebo rytí. Poté se stiskem tlačítka stroj automaticky rozpozná tloušťku materiálu tím, že se špička sondy dotkne povrchu. Rychlost gravírování a otáčky vřetene můžete jednoduše nastavit otočením knoflíku umístěným na ovládacím panelu.
3. Vysokorychlostní výkon
Nejnovější výkonné stejnosměrné kartáčové motory v stroji EGX-30A umožňují nejrychlejší produkční rychlost ve své třídě. Ať už vyrábíte dárky a ceny nebo vytváříte štrasové oděvy, větší rychlost zvýší váš zisk.
4. Kompaktní provedení
Zbavte se starého stroje! EGX-30A je nízký, má malé rozměry a tichý provoz, a to díky perfektnímu provedení plošného gravírování – ideální do všech kanceláří, obchodů nebo i domů. Přesto jeho pracovní plocha 305 x 205 mm a průmyslový 3,175 mm průměr nástroje poskytuje profesionální třídu přesnost a výkon.
5. V ceně dodávaný software
Ovládací program Dr. Engrave používá TrueType fonty a zahrnuje automatické rozvržení při importu dat z Excelu a CSV databázových souborů. To umožní rychlé gravírování štítků pro výrobky z různými sériovými čísly a názvy. Software rychle a snadno importuje data a umísťuje informace do předem předdefinovaných textových rámečků pro výrobu firemních jmenovek např. při číslování dveří. Dr. Engrave je kompatibilní s Windows ® 2000/XP/Vista/7. EGX-30A je kompatibilní s většinou gravírovacích programů na trhu. Kromě Dr. Engrave je EGX-30A je kompatibilní s EasySign Engrave, FlexiEngrave 8.51, EngraveLab v7.1, TriPoint 9,6 a Roland R-WearStudio.
6. Volitelný software
Software Roland R-WearStudio výrazně usnadňuje aplikace štrasových kamínků a nažehlovacích fólií na oblečení. Software snadno a bez nastavování navrhne rozložení děr pro kamínky, které pak naprosto přesně vygravíruje. Importovat můžete vlastní grafiku, šablony, upravovat písma, pro finální úpravu software disponuje velmi praktickými funkcemi. Software podporuje velkou knihovnu, cca 500 typů štrasových kamínků různých barev, velikostí a typů, které jsou k dispozici na trhu.
 
7. Dodávané vybavení
EGX-30A se dodává s kompletním příslušenstvím, které umožní okamžitě po vybalení z krabice začít vyrábět. Součástí dodávky je i vakuový adaptér s uchycením pro odsávání špon. Stačí druhý konec hadice připojit např. k vysavači. V dodávce je i USB kabel, CD s ovladačem a instalační návod, návod na stroj i na softwary v češtině. Další sortiment nástrojů a příslušenství, které lze ve stroji použít, jako jsou různé typy gravírovacích fréz, diamantových rycích hrotů a podložek pro uchycení materiálu, je možné dokoupit ihned při instalaci stroje.
8. Materiály

EGX-30A umožňuje rychlé a snadné gravírování do široké škály materiálů. Přístroj zvládne rýt diamantovým hrotem do lehkých kovů, jako je měď, hliník a mosaz. Pomocí gravírovacích fréz lze vyrábět profesionální jmenovky, štítky, kroužky na klíče nebo cedulky.

 

 

MODEL
EGX - 30A
typ
stolní deskový plotr pro gravírování
max. pracovní rozsah
305 x 205 x 5 mm
otáčky vřetene
5 000 - 10 000 ot/min
motor
stejnosměrný kartáčový motor, maximálně 27 W
průměr gravírovacího nástroje
3,175 mm
rozhraní
USB (kompatibilní se specifikací Universal Serial Bus Specification Revision 1.1), sériové (vyhovující RS-232C)
vnější rozměry
513 mm (šířka) x 491 mm (hloubka) x 217 mm (výška)
hmotnost
13,2 kg
pracovní teplota
5 - 40 °C
pracovní vlhkost
35 - 80 % rv (bez kondenzace)
příslušenství v dodávce stroje
adaptér, elektrická šňůra, USB kabel, hadička pro sběr špon, nástroj pro písma ZEC-A2025, držák rycího nástroje, adaptér diamantového rycího nástroje, šestihranný šroubovák, francouzský klíč, šestihranný klíč, testovací materiál, přilnavá vrstva pro bezpečné zajištění materiálu, balíček CD softwarů firmy Roland, uživatelský manuál

 

 
Prospekt EGX-30A (1 445 kB)
RegistracePřihlášení
 
 
Ztráta hesla
 
 


Katalog produktů