Laminátor OLEPO EASYLAM 160 W

OLEPO EASYLAM 160 W

Rolový výkonný velkoformátový laminátor robustní celokovové konstrukce s vysokou užitnou hodnotou a s komfortním plně elektronickým řízením s možností laminace až 1640mm širokých materiálů a kašírování desek do tloušťky 40mm.

 
 

 

 

Laminátor Olepo EASYLAM 160W je velkoformátový rolový laminátor s vysokou užitnou hodnotou a komfortním plně elektronickým řízením, vhodný pro vysoké nasazení. Maximální šíře laminace je 164 cm a průchod materiálu 170 cm. Plně automatické nastavení vhodného přítlaku, jehož okamžitý stav je znázorňován grafickým displejem jej předurčuje také k jednoduché aplikaci samolepících materiálů na deskové materiály do maximální tloušťky 40mm. Laminovací válce o průměru 100 mm jsou zhotoveny ze silikonové gumy nejvyšší jakosti, vyrobené a certifikované firmou Böttcher GmbH. Rychlost laminace je možné ovládat nožním pedálem a nastavit pomocí klávesnice ve čtrnácti krocích s maximální rychlostí posuvu až 9 m/min. Laminátor disponuje řízeným ohřevem horního laminovacího válce s nastavením teploty až do 55°C. Zcela novou a jedinečnou chytrou funkcí je měření spotřebované laminovací folie s možností nastavení výchozí délky role.
Laminátor EASYLAM 160 W je koncipován jako bezúdržbové zařízení s dlouhou životností, jehož základ tvoří samonosný svařovaný skelet se čtyřmi pojezdovými koly pro snazší transport. Laminátor má čtyři aluminiové osy pro různé kombinace laminace, brzdění laminovacích fólií, odvin prokladového materiálu, navíjení zalaminovaného výstupu a přibrzďováni laminovaného materiálu. Přesné vedení materiálu umožňuje bezchybné a velmi rychlé "roll to roll" zpracování až stometrových rolí tisků. Při vývoji laminátoru byla zaměřena pozornost nejen na kvalitu laminace, ale také na maximální možnou bezpečnost obsluhy, která je zajištěna dvojicí stop tlačítek na obou stranách pracovního prostoru laminátoru a mechanickou zábranou chránící prostor těsně před místem styku laminovacích válců. K dalším ochranným prvkům patří čidlo zabraňující přetížení mechanismu přítlaku při nesprávném nastavení přítlaku v manuálním režimu a bezpečnostní teplotní čidlo zabraňující přehřátí topné spirály. Vybavenost, použití ušlechtilých kovových materiálů a chytré ovládání vyzdvihují tento stroj nad jiné laminátory vyšší třídy a díky příznivému poměru cena/výkon je vhodný pro každé produkční nasazení.

 

 

Šířka přítlačných válců1640 mm
Průměr přítlačných válců100 mm
Max. šířka laminovací folie1640 mm
Max. šířka průchodu materiálu1700 mm
Max. tloušťka laminovaného materiálu40 mm
Rychlost laminacemax. 9 m/min
Napájení230V 16/11 A
Ovládání posuvu laminacez klávesnice/nožní pedál
Rozměry přístroješ. v. h. 2060x1430x580 mm
Hmotnost přístroje250 kg
 

Laminátor OLEPO EASYLAM 160 W  

Ovládací panel Ovládací panel
Ovládací panel
RegistracePřihlášení
 
 
Ztráta hesla
 
 


Katalog produktů